Odnawialne Źródła Energii - Fotowoltaika

Instalacje fotowoltaiczne

Komtech.net.pl zajmuje się całym kompleksowo procesem budowania instalacji fotowoltaicznych dla klientów. Począwszy od darmowego doradztwa, finansowania, montażu i serwisu gwarancyjnego.

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne, które dają możliwość przetwarzania energii słonecznej na energię elektryczną. To innowacyjne rozwiązania, które nie oddziałują negatywnie na środowisko, jednocześnie stwarzając możliwość pozyskania energii szybko i stosunkowo tanio. Już teraz możliwe jest korzystanie z energii słonecznej, obniżenie kosztów rachunków, a nawet sprzedaż nadprogramowo wykorzystanej energii. Dzięki własnej mikroelektrowni fotowoltaicznej zyskuje się prąd pozyskany w zgodzie z naturą, niezależnie od tego, czy przeznaczamy go na cele gospodarstwa domowego czy zakładu pracy.

Panele fotowoltaiczne Kraków, Rzeszów, Wrocław, Warszawa, Opole, Katowice, Lublin, Kielce, Poznań, Łódź, Tarnów i okolice

Nasza firma komtech.net.pl nowoczesne rozwiązania na terenach dużych aglomeracji miejskich, takich jak Kraków, Rzeszów i inne. Są to obszary narażone na działanie smogu, co wpływa negatywnie na stan atmosfery. Produkty, które posiadamy nie mają negatywnego działania na środowisko naturalne i pozwalają efektywnie pozyskać energię słoneczną.

Panele słoneczne Kraków, Rzeszów, Wrocław, Warszawa, Opole, Katowice, Lublin, Kielce, Poznań, Łódź, Tarnów i okolice

Prowadzimy działalność fotowoltaiczną w województwach: małopolskie, podkarpackie, dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, lubelskie, wielkopolskie, łódzkie i inne województwa na terenie Polski, gdzie na domach budynków mieszkalnych, usługowych i innych można coraz częściej dostrzec baterie krzemowe, które służą do pozyskania energii słonecznej. Są to sposoby na uzyskanie źródła energii nie tylko w okresie letnim, ale również wiosną, jesienią, a nawet w zimie.

Bardzo ważnym czynnikiem w doborze instalacji fotowoltaicznej jest rozpoznanie zapotrzebowania. Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna w zupełności powinna zaspokoić potrzeby na energie elektryczną w Twoim domu lub w firmie. Jednocześnie jest to oszczędność, która pozwoli Ci ograniczyć opłaty za energię elektryczną prawie do zera, a dodatkowo nadmiar wyprodukowanego prądu można w przypadku gospodarstw domowych: oddać do sieci następnie odebrać do wykorzystania lub w przypadku firm: nadmiar sprzedać Zakładowi Energetycznemu.

Komtech.net.pl zajmuje się całością procesu budowy instalacji fotowoltaicznych dla klientów.

Odbywa się to etapowo, począwszy od doradzenia w zakresie najlepszego produktu oraz jego finansowania. następnie montażu i serwisu gwarancyjnego. Zwracamy uwagę na oczekiwania i potrzeby naszych klientów, wiedząc jak ważne jest rozpoznanie zapotrzebowania. Właściwie dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwala całkowicie zaspokoić potrzeby np. domowników na energię elektryczną w domu lub w miejscu pracy. Daje to te korzyści ekonomiczne, gdyż zmniejsza opłaty za korzystania z energii płatnej – niemal do zera. W przypadku gospodarstw domowych można również oddać nadmiar wyprodukowanego ciepła do sieci, tym samym zyskując finansowo.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i wyboru instalacji. Nasi specjaliści wskażą najbardziej efektywne rozwiązania i doradzą w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania na potrzeby domu lub miejsca pracy. Dla zdecydowanych klientów polecamy z kolei wybrana instalację do zakupu w e-sklepie poprzez płatność przelewem lub finansowanie. Formalności z tym związane, np. w zakresie kredytu leasingowego, pomagamy załatwić tak, by odbywało się to szybko i wygodnie dla naszych klientów

Korzystaj z energii słonecznej od dziś i oszczędzaj zamiast płacić rachunki za prąd i dystrybucje (dobrze dobrana wielkość instalacji fotowoltaicznej pozwala zniwelować rachunki prawie do 0 zł). Dzięki własnej mikroelektrowni fotowoltaicznej zyskujesz darmowy prąd

Wykorzystując energię słoneczną dbasz o środowisko naturalne oraz gwarantujesz sobie podwyżkoodporność . Uzysk prądu z 1 kWp instalacji fotowoltaicznej = 1000 kWh (średniorocznie przez 25 lat). Nasze panele fotowoltaiczne produkują prąd nawet w pochmurne dni

Prowadzimy naszą działalność głównie na terenie województw: Małopolska, Podkarpacie, Dolnyśląsk, Mazowieckie, Śląsk, Opolskie, Wielkopolska, Łódzkie, Lubelskie, Świętokrzyskie, ale również w innych województwach w zależności od projektu instalacji fotowoltaicznej.

Nasza Oferta

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy pełną i fachową obsługę przy budowie elektrowni fotowoltaicznej, a wszystkie komponenty spełniają rygorystyczne kryteria, które umożliwiają skorzystanie z systemu bilansowania

Projekt i wycena

Darmowa wycena, doradztwo i dojazd do klienta. Zapewniamy inwestorom komfort i bezpieczeństwo oferując wykonanie instalacji fotowoltaicznej "na gotowo"

Podwyżkoodporość

Fotowoltaika przez długie lata gwarantuje dostęp do darmowej energii słonecznej i brak wzrostu cen.

Finansowanie

Zapewniamy pełne finansowanie fotowoltaiki dla Ciebie i/lub Twojej Firmy – stałe, równe, niezmienne raty nawet do 10 lat. Załatwiamy kompleksowo wszelkie formalności.

Program lojalnościowy

Poleć nas swojemu sąsiadowi lub znajomemu i zyskajcie rabat.

Stawiamy na jakość!

Nasza instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa – nie trzeba jej serwisować - cechuje się długą żywotnością (ponad 50 lat). Gwarancja na panele 25 lat.