Zmiana klimatu zaczyna się od nas.
Wybierz KOMTECH i dołącz do walki o planetę

Kontakt do biura

biuro@komtech.net.pl

Telefon

+48 18 443-70-17

Historia Firmy

LICENCJONOWANA FIRMA
1985 r
DZIAŁAMY OD
300 +
PRACOWNIKÓW
0 +
LAT DOŚWIADCZENIA

jak to się zaczęło?

FIRMA KOMTECH POWSTAŁA W 1993 R. WŁAŚCICIELEM I ZAŁOŻYCIELEM FIRMY JEST PIOTR MARTUSZEWSKI

Wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju. Świadczymy usługi dla klientów instytucjonalnych, korporacyjnych, urzędów oraz osób prywatnych. Bardzo dobre wyniki ekonomiczne osiągnęliśmy dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas usług, terminowej realizacji inwestycji, zaufaniu od inwestorów oraz solidności połączonej z pasją tworzenia i rozwoju.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonywania inwestycji. Posiadamy rozwiniętą sieć dostawców umożliwiającą terminową oraz fachową realizację zamówień specjalistycznych materiałów i urządzeń na potrzeby prowadzonych inwestycji.

Szef zdjęcie (1)

WŁAŚCICIEL FIRMY

Piotr Martuszewski

WŁAŚCICIEL FIRMY

Jako właściciel firmy KOMTECH, jestem bardzo dumny z naszych osiągnięć. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas usług oraz terminowej realizacji inwestycji, udało nam się osiągnąć bardzo dobre wyniki ekonomiczne.

Cieszymy się także zaufaniem inwestorów oraz klientów instytucjonalnych, korporacyjnych, urzędów oraz osób prywatnych, co jest dla nas niezwykle ważne.

Dzięki posiadaniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz specjalistycznego sprzętu do wykonywania inwestycji, jesteśmy w stanie fachowo realizować zamówienia specjalistycznych materiałów i urządzeń na potrzeby prowadzonych inwestycji. To wszystko pozwala nam na rozwój oraz pasję tworzenia i doskonalenia się w branży.

0 +
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
0 +
REFERENCJI
5 0 +
WYRÓŻNIEŃ
0 +
PARTNERÓW

działalność firmy opieramy na

Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom inwestorów oraz różnorodnym wyzwaniom technologicznym.

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o naszej firmie prosimy o kontakt z nami. Wszelkie namiary podane są w zakładce KONTAKT

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Projekt bez tytułu (40)

Profesjonalizm

Jesteśmy firmą, która stawia na profesjonalizm w każdym aspekcie działalności. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza oraz specjalistyczny sprzęt umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Współpraca z nami to gwarancja terminowej realizacji inwestycji oraz doskonałej jakości oferowanych przez nas usług.

Projekt bez tytułu (41)

Zaufanie

Jesteśmy firmą, która cieszy się zaufaniem inwestorów oraz klientów instytucjonalnych, korporacyjnych, urzędów oraz osób prywatnych. Nasze dotychczasowe realizacje oraz pozytywne opinie naszych klientów są najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych klientów oraz dbamy o budowanie trwałych relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu.

Projekt bez tytułu (42)

Wiedza oraz kompetencje

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, posiadającą szeroką wiedzę oraz kompetencje w zakresie realizacji inwestycji. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i know-how w dziedzinie budownictwa, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza kadra pracownicza stale podnosi swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby i oczekiwania naszych klientów.