Zmiana klimatu zaczyna się od nas.
Wybierz KOMTECH i dołącz do walki o planetę

Kontakt do biura

biuro@komtech.net.pl

Telefon

+48 18 443-70-17

Kasy Fiskalne i Systemy Sprzedaży

W SPRZEDAŻY POSIADAMY KASY NOVITUS, POSNET, ELZAB, TORELL, EMAR, EDATA, DATECS.

Usługi kas fiskalnych są niezwykle ważne dla każdej firmy, która prowadzi działalność handlową. Firma oferująca usługi kas fiskalnych powinna posiadać szeroki wybór sprzętu, aby móc dopasować rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów. W tym przypadku KOMTECH oferuje wiele rodzajów kas fiskalnych takich jak Novitus, Posnet, Elzab, Torell, Emar, Edata, Datecs. Dodatkowo, zajmujemy się sprzedażą oprogramowania komputerowego, które pozwala na kompleksową obsługę małych i średnich firm. To sprawia, że korzystanie z usług tej firmy jest bardzo wygodne i efektywne dla właścicieli firm.

PRODUCENCI KAS FISKALNYCH KTÓRE OBSŁUGUJEMY

NOVITUS

NANO ONLINE

NANO ONLINE NALEŻY DO NOWEJ RODZINY URZĄDZEŃ NOVITUS ONLINE POWER.
Kasa NANO Online jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na polskim
rynku. Wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego projektu oraz
nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie.

NEXT ONLINE

NOVITUS NEXT ONLINE TO PRZEDSTAWICIEL NOWEJ ERY KAS FISKALNYCH.
Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych.
Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

LINK ONLINE

KASA LINK ONLINE CZERPIE Z NAJLEPSZYCH WZORCÓW I DOŚWIADCZEŃ KAS MARKI NOVITUS.
Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

SENTO ONLINE

KASA SENTO ONLINE TO BARDZO NOWOCZESNA KASA FISKALNA DEDYKOWANA MAŁYM I ŚREDNIM PUNKTOM HANDLOWO-USŁUGOWYM.
Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych.
Wszystko w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły.
Bardzo duża, jak na ten segment kas baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo
towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu.

MAŁA ONLINE

KASA FISKALNA MAŁA PLUS E TO NAJNOWSZA TECHNOLOGIA DEDYKOWANA DLA MAŁYCH PUNKTÓW SPRZEDAŻY.
Kasa Mała Online realizuje rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku
danych (karta SD), wg najnowszych wytycznych Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju.

DEON ONLINE

DRUKARKA FISKALNA DEON ONLINE TO NAJNOWSZA TECHNOLOGIA DEDYKOWANA DLA MAŁYCH PUNKTÓW SPRZEDAŻY.
Kasa Mała Plus E realizuje rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku
danych (karta SD), wg najnowszych wytycznych Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju.

BONO ONLINE

DRUKARKA FISKALNA BONO ONLINE TO NOWOCZESNE URZĄDZENIE FISKALNE ZAPEWNIAJĄCE SZYBKĄ I ŁATWĄ OBSŁUGĘ.
Kasa Mała Plus E realizuje rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku
danych (karta SD), wg najnowszych wytycznych Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju.

HD II ONLINE

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS HD II ONLINE TO ZAAWANSOWANE URZĄDZENIE FISKALNE O WYSOKIEJ FUNKCJONALNOŚCI.
Kasa Mała Plus E realizuje rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku
danych (karta SD), wg najnowszych wytycznych Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju.

POSNET

POSNET MOBILE ONLINE

Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.
Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne.  Do wyboru użytkownika jest wersja z WiFi/Bluetooth lub ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM.

POSNET ERGO ONLINE

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

FAWAG LITE ONLINE

To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.

BINGO MAX ONLINE

Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

REVO ONLINE

Kasa Posnet REVO ONLINE powstała na bazie sprawdzonej konstrukcji REVO. To kasa zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest funkcjonalność, ergonomia i jednocześnie estetyka miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie. Możliwość połączenia REVO ONLINE z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce. Kasę najczęściej wybierają przedsiębiorcy, którzy stawiają na multifunkcjonalność zamkniętą w designerskiej obudowie.

THERMAL XL2 ONLINE

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

TRIO ONLINE

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing’u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem.
Wyobraź  sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.

ELZAB

ELZAB K1 SLIM ONLINE BT/WIFI

Kieszonkowa kasa fiskalna ONLINE zamknięta w unikalnej obudowie o rozmiarze zbliżonym do smartfona.
Mobilna, poręczna i wyjątkowo smukła – bez problemu mieści się w dłoni.
Posiada kolorowy, duży i czytelny wyświetlacz 5” o wysokiej rozdzielczości, z dotykową klawiaturą umożliwiającą intuicyjną obsługę.
Wydajny akumulator pozwala na pracę w dowolnym miejscu, a gdy konieczne jest podładowanie, można to zrobić za pomocą ładowarki lub powerbanku przez złącze USB.

ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/ EX

Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę.
ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/ EX to kolejna kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10. Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

Uniwersalna, nowoczesna, solidna.
Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, zarówno w słońcu, jak i na mrozie. Można ją obsługiwać w zimowych rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności.
Zapewnia łączność z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem modułów do komunikacji bezprzewodowej. Standardowo urządzenie wyposażone jest w moduł Bluetooth/ WiFi.
Komunikacja WiFi odbywa się poprzez posiadaną sieć lokalną lub za pośrednictwem telefonu komórkowego. Do urządzenia można zamontować dodatkowe akcesorium jakim jest moduł Bluetooth/ GPRS. Komunikację umożliwia wtedy karta SIM.

ELZAB Mini LT ONLINE BT/ WiFi

PODRĘCZNA
Szukasz niezawodnej kasy fiskalnej? Mamy dla Ciebie ELZAB Mini LT ONLINE!
Kasa zapewnia bezprzewodową łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
ELZAB Mini LT ONLINE powstała na bazie konstrukcji cieszącej się niesłabnącym powodzeniem kasy serii ELZAB Mini z kopią elektroniczną.
Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE.

ELZAB Jota ONLINE

PRAKTYCZNA
Kasa ELZAB Jota ONLINE to niezawodna kasa fiskalna wyposażona w trwałą klawiaturę mechaniczną oraz 4-liniowy wyświetlacz kasjera. Konstrukcja oparta o sprawdzone, zaawansowane rozwiązania systemowe modelu ELZAB Jota z kopią elektroniczną. Przeznaczona do pracy w sklepach spożywczych, mięsnych, cukierniach, piekarniach, małej gastronomii, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN. Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.

Bogata funkcjonalność ELZAB Joty ONLINE pozwala zarządzać pracą kasjerów oraz prowadzić wygodną sprzedaż. Prace na kasie usprawniają rozbudowane możliwości promocji i rabatów, współpraca z wagami i wago-skanerami, terminalem kart płatniczych, szufladą, skanerem kodów kreskowych oraz wiele sposobów komunikacji z komputerem.
ELZAB Jota ONLINE wyposażona jest standardowo w złącze LAN, które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Komunikację z CRK możemy rozszerzyć o połączenia bezprzewodowe, dzięki dodatkowym akcesoriom jakimi są moduły: Bluetooth/ WiFi albo Bluetooth/ GPRS.
Moduły, oprócz komunikacji z CRK, mogą być wykorzystywane do komunikacji kasy z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych czy z komputerem.

Kasa ELZAB Jota ONLINE współpracuje z M/platform

ELZAB Zeta ONLINE

KOMPAKTOWA
Przed Państwem ELZAB Zeta ONLINE – mała drukarka fiskalna, z dużymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie. Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy wyświetlacz na słupku (wymaga oddzielnego zakupu).
W standardzie oferuje komunikację bezprzewodową (Bluetooth/WiFi), ale wyposażona jest również w złącze USB (wirtualna karta sieciowa), które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.
Drukarka pozwala na wydruk faktur VAT oraz różnego rodzaju wydruków niefiskalnych (tzw. formatek).

ELZAB Mera ONLINE LAN

FUNKCJONALNA
Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.
Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie.
Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w supermarkecie, hurtowni, hotelu, restauracji, księgarni oraz stacji paliw.
Jej niewielkie gabaryty stanowią idealne rozwiązanie przy ograniczonej powierzchni lady sklepowej.

Wyposażona w złącze LAN, które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232.

DATECS

KASA FISKALNA WP-50

Kasa mobilna dla handlu i usług.

KASA FISKALNA WP-25

Kasa mobilna dla handlu i usług.

EDATA

KASA FISKALNA FAREX PRO 300 | FAREX PRO 600

Linia kas fiskalnych online Farex PRO jest tworzona przez dwa modele – PRO 300 i PRO 600.
Kasa PRO 300 – mała, lekka i przenośna – sprawdzi się idealnie u Przedsiębiorców, którzy dysponują niewielką przestrzenią roboczą i potrzebują prostego lecz w pełni wydajnego urządzenia, lub którzy realizują sprzedaż poza punktem handlowym.

Kasa PRO 600 – wygodna i ergonomiczna, stacjonarna kasa online, zapewniająca ponadprzeciętny komfort pracy będzie odpowiednim wyborem do punktów handlowych, w których sprzedaż realizowana jest na miejscu.

EMAR

KASA FISKALNA EMAR 205

Bileterka autobusowa Emar 205 jest specjalizowaną kasą rejestrującą z ewidencją dopłat do ustawowych biletów ulgowych, przeznaczona do obsługi sprzedaży biletów w autobusie dla dalekobieżnej, podmiejskiej i miejskiej komunikacji pasażerskiej.

MASZ PYTANIA? NASZ SPECJALISTA ODPOWIE NA NIE!

Damian Kądziołka

Osoba odpowiedzialna za kasy fiskalne oraz systemy płatności

Zakres działań

Kasy fiskalne, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, sprawdzarki cen, systemy sprzedaży, systemy gastronomiczne, płatności bezgotówkowe

ŚWIATOWEJ KLASY TECHNOLOGIE

Poznaj lidera branży z energii odnawialnej, eko-energetyki oraz pasywnych procesów energetycznych w budownictwie przemysłowym i mieszkalnym