Zmiana klimatu zaczyna się od nas.
Wybierz KOMTECH i dołącz do walki o planetę

Kontakt do biura

biuro@komtech.net.pl

Telefon

+48 18 443-70-17

Odnawialne Źródła Energii - Fotowoltaika

Zajmujemy się całym kompleksowo procesem budowania instalacji fotowoltaicznych dla klientów. Począwszy od darmowego doradztwa, finansowania, montażu i serwisu gwarancyjnego.

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne, które dają możliwość przetwarzania energii słonecznej na energię elektryczną. To innowacyjne rozwiązania, które nie oddziałują negatywnie na środowisko, jednocześnie stwarzając możliwość pozyskania energii szybko i stosunkowo tanio. Już teraz możliwe jest korzystanie z energii słonecznej, obniżenie kosztów rachunków, a nawet sprzedaż nadprogramowo wykorzystanej energii. Dzięki własnej mikroelektrowni fotowoltaicznej zyskuje się prąd pozyskany w zgodzie z naturą, niezależnie od tego, czy przeznaczamy go na cele gospodarstwa domowego czy zakładu pracy.

Panele fotowoltaiczne Kraków, Rzeszów, Wrocław, Warszawa, Opole, Katowice, Lublin, Kielce, Poznań, Łódź, Tarnów i okolice

Nasza firma komtech.net.pl nowoczesne rozwiązania na terenach dużych aglomeracji miejskich, takich jak Kraków, Rzeszów i inne. Są to obszary narażone na działanie smogu, co wpływa negatywnie na stan atmosfery. Produkty, które posiadamy nie mają negatywnego działania na środowisko naturalne i pozwalają efektywnie pozyskać energię słoneczną.

Panele słoneczne Kraków, Rzeszów, Wrocław, Warszawa, Opole, Katowice, Lublin, Kielce, Poznań, Łódź, Tarnów i okolice

Prowadzimy działalność fotowoltaiczną w województwach: małopolskie, podkarpackie, dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, lubelskie, wielkopolskie, łódzkie i inne województwa na terenie Polski, gdzie na domach budynków mieszkalnych, usługowych i innych można coraz częściej dostrzec baterie krzemowe, które służą do pozyskania energii słonecznej. Są to sposoby na uzyskanie źródła energii nie tylko w okresie letnim, ale również wiosną, jesienią, a nawet w zimie.

Bardzo ważnym czynnikiem w doborze instalacji fotowoltaicznej jest rozpoznanie zapotrzebowania. Odpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna w zupełności powinna zaspokoić potrzeby na energie elektryczną w Twoim domu lub w firmie. Jednocześnie jest to oszczędność, która pozwoli Ci ograniczyć opłaty za energię elektryczną prawie do zera, a dodatkowo nadmiar wyprodukowanego prądu można w przypadku gospodarstw domowych: oddać do sieci następnie odebrać do wykorzystania lub w przypadku firm: nadmiar sprzedać Zakładowi Energetycznemu.

Komtech.net.pl zajmuje się całością procesu budowy instalacji fotowoltaicznych dla klientów.

NASZA OFERTA

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy pełną i fachową obsługę przy budowie elektrowni fotowoltaicznej, a wszystkie komponenty spełniają rygorystyczne kryteria, które umożliwiają skorzystanie z systemu bilansowania

Projekt i wycena

Darmowa wycena, doradztwo i dojazd do klienta. Zapewniamy inwestorom komfort i bezpieczeństwo oferując wykonanie instalacji fotowoltaicznej "na gotowo"

Podwyżkoodporność

Fotowoltaika przez długie lata gwarantuje dostęp do darmowej energii słonecznej i brak wzrostu cen.

Finansowanie

Zapewniamy pełne finansowanie fotowoltaiki dla Ciebie i/lub Twojej Firmy – stałe, równe, niezmienne raty nawet do 10 lat. Załatwiamy kompleksowo wszelkie formalności.

Program lojalnościowy

Poleć nas swojemu sąsiadowi lub znajomemu i zyskajcie rabat.

Stawiamy na jakość

Nasza instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa – nie trzeba jej serwisować - cechuje się długą żywotnością (ponad 50 lat). Gwarancja na panele 25 lat.

ŚWIATOWEJ KLASY TECHNOLOGIE

Poznaj lidera branży z energii odnawialnej, eko-energetyki oraz pasywnych procesów energetycznych w budownictwie przemysłowym i mieszkalnym

GŁÓWNI KLIENCI